Аналіз вартості насіння соняшника під Гранстар: фактори та перспективи

Аналіз вартості насіння соняшника під Гранстар: фактори та перспективи

Вирощування соняшнику в Україні уже поширена справа, адже природні умови дозволяють отримати хороший урожай. Реалізується товар на внутрішньому ринку та за кордоном. Для великих посівних площ аграрії обирають популярне насіння соняшнику під Гранстар, вартість котрого залежить від класу. Загальна ціна вища, ніж в інших гібридів, це зумовлене тим, що даний посівний матеріал має багато переваг, та при дотриманні технології вирощування дозволяє отримати максимальний врожай.

В чому переваги насіння соняшника під Гранстар

Соняшник входить в трійцю поширених культур, які вирощують на українських землях поряд з пшеницею та кукурудзою. Досвідчені аграрії використовують саме підготовлене гібридне насіння. Особливою популярністю користується матеріал, підготовлений за технологією під Гранстар. Такий соняшник має високий рівень стійкості до трибенурол-метилу – хімічного гербіциду, яким обробляються рослини для боротьби з бур’янами. Завдяки такій особливості культуру можна скроплювати не лише ґрунтовим розчином, але й уже після сходу. Це дозволяє деактивувати ріст більшості шкідників.

Насіння соняшнику під Гранстар має такі переваги:

  • висока маслянистість та великий показник врожайності, навіть без сівозміни;

  • швидка адаптація культури до різних ґрунтів;

  • стійкість до морозів, посухи та інших несприятливих умов;

  • підвищена стійкість до поширених хвороб.

Гербіцид швидко розкладається в землі, не залишаючи шкідливих продуктів. Ґрунт після вирощування придатний для інших культур. Аграрії часто обирають саме такий матеріал, адже рівень врожайності вражає, навіть при не дуже сприятливих умовах.

Від чого залежить вартість насіння соняшнику під Гранстар

Придбати гібрид можна в інтернеті, сьогодні робити це дуже вигідно, адже на популярних сайтах, таких як Гровекс, є в широкому асортименті продукція за доступними цінами. Повна вартість залежить від кількох факторів:

  • торгова марка;

  • тип насіння: стандарт, екстра чи преміум;

  • рівень врожайності;

  • кількість посівного матеріалу в мішку.

Мінімальна вартість насіння соняшнику під Гранстар 3000 грн за 15 тис. насінин стандартної фракції. Середня врожайність такого гібриду до 60 ц на гектар. Максимальна ціна за таку саму кількість матеріалу – 7000-8000 грн. Таке насіння пропонують відомі іноземні виробники, воно має посилений рівень захисту від шкідників, високу стійкість до несприятливих умов та дає врожай більше 60 центнер стабільно. 

Обирати гібриди під Гранстар потрібно в залежності від умов вирощування та власних можливостей. Повну інформацію про кожен вид нададуть консультанти на сайті. Є можливість придбати оптом велику партію за доступною ціною.