Топ місця для відпочинку в Карпатах: найкращі варіанти для відпочинку в горах

Побувавши хоч раз у житті в Карпатах, кожен захоче туди повернутися. Відпочинок у такій місцевості приваблює туристів в будь-яку пору року, особливо взимку та влітку. Мальовничі пейзажі, густі ліси, цілющі джерела, смачна гуцульська кухня – все це можуть подарувати відвідувачам безкраї гори. Відповідаючи на питання про те, де відпочити в Карпатах та зупинитися для ночівлі недорого, можна перейти на сайт готелю «Коруна» для ознайомлення з пропонованими послугами.

Гірські краєвиди та пейзажі

Karpaty_leto_1920-min.jpg

Насамперед в Карпатах туристів вражають неймовірні гірські краєвиди. Вдосталь оцінити та насолодитися мальовничими пейзажами можна під час пішого походу. Такі прогулянки мають найбільший попит весною, коли природа починає оживати, та восени, даруючи відпочивальникам чудову атмосферу в оксамитовий сезон. Ближче познайомитися з гірськими красотами можна в таких місцях, як:

  • Говерла – найвідоміша гора країни з невеликим плоским майданчиком на вершині;

  • гора Вухатий Камінь – мальовничі схили та панорами, жадані серед поціновувачів краси природи;

  • скелі Довбуша – природні обриси скель та каменів нагадують образи фантастичних створінь;

  • гора Шпиці – місцевість приваблює дощові хмари та грози, але якщо потрапити на гору в тиху погоду, то можна побачити прекрасні панорами.

Перед тим як думати, де відпочити в Карпатах з дітьми, варто подбати про власну зручність та заздалегідь забронювати готель або інше місце для ночівлі.

Активний відпочинок на природі

Відпочинок у Карпатах – це не лише чарівна природа, пізнавальні екскурсії та відвідування туристичних пам’яток. Для любителів активних розваг та незабутніх вражень передбачається багато послуг. Справжні екстремали можуть спробувати рафтинг або катання на квадроциклах. Зимою стають доступними інші розваги, серед яких є катання на лижах, сноуборді та снігоходах.

Культурні місця та туристичні пам'ятки Карпат

08A1588E-4691-46E2-9534-93FF9FC2C46F.jpg

Місцевість багата на різноманітні туристичні пам’ятки та місця культури. До найцікавіших локацій можна дібратися самостійно, або замовивши тур.

  1. Озеро Синевир.

  2. Замок Паланок.

  3. Наскельна фортеця-град Тустань.

  4. Музей «Писанка» в Коломиї.

  5. Парк Шенборна.

  6. Долина нарцисів.

Зміна оточення та відпочинок на свіжому повітрі – це те, заради чого приїжджають до Карпат любителі активних розваг та тихого проведення часу. 

Екскурсійні маршрути для всієї родини

Для сім’ї з дітьми підготовані пізнавальні та легкі маршрути. Екскурсійні подорожі у Карпатах передбачають відвідування багатьох природних та культурних пам’яток. Поїздки можуть бути як з гідом, так і без нього. Широкий вибір екскурсійних програм направлений на різне спрямування та спосіб проведення. Екскурсійні маршрути – чудовий варіант сімейного відпочинку.

Сільський туризм та аутентичні села

Такий тип відпочинку в Карпатах передбачає відвідування сільського середовища, де туристи можуть використовувати його цінності. Головними перевагами є екологічно чисте довкілля, продукти з власного господарства, культурні традиції та звичаї населення. Відпочивальники мають змогу зупинитися в садибах, звідки відкриваються нові дороги для тривалих піших прогулянок, купання, збирання цілющих трав. Часто в селищах знаходяться пам’ятки архітектури, які доводять їх автентичність.

Зимові розваги на гірських курортах 

Найчастіше саме взимку у Карпатах можна зустріти туристів з багатьох країн. Українці люблять зустрічати новорічні та різдвяні свята на гірських курортах. Взимку в Карпатах є багато розваг для всієї родини – сноутюбінг, прогулянки на конях по засніжених вулицях, спа-відпочинок тощо. Для компанії друзів можуть передбачатися більш екстремальні варіанти, наприклад, зіплайн або зорбінг.