Електронне заповнення візової заяви та можливість резервування терміну для подачі візової заяви

меню
Новини
Словаччина
Посольство
Консульський відділ
Словаччина-Україна
Документи
Посилання
Мапа сайту
Контакти

ПОШУК

Електронне заповнення візової заяви та можливість резервування терміну для подачі візової заяви

Консульський відділ Посольства Словацької Республіки в Києві доводить до відома зявникам, що з 24 квітня 2012 року з’явилась можливість заповнення візової заяви в електронній формі на сайті https://ezov.mzv.sk

Це дає змогу заявникам заповнити (латинськими літерами) електронну візову заяву, тобто внести за допомогою електронної системи в інтернеті дані, необхідні для візової заяви (особисті дані, інформація щодо планованої поїздки і т.д.). Після збереження візової заяви система надасть заповнений бланк візової заяви (формат pdf) з відповідним кодом заяви. Заявник має роздрукувати бланк, підписати його та принести з собою до Консульського відділу для особистої подачі візової заяви.

 Необхідність подачі з візовою заявою усіх обов’язкових документів не відміняється. Заявник подає в Консульському відділі візову заяву з фотографіями та усіма документами, необхідними для відкриття візи так, як це було і раніше.

Якщо при електронному заповненні візової заяви у Вас виникають проблеми, зверніть увагу на те, що:

o       здійснення електронного заповнення можливе лише за умови користування веб-браузером Internet Explorer;

o       При заповненні пункту про місце народження необхідно вказувати тільки конкретний населений пункт (місто або село), а не район чи область;

o       пункти «Запрошуючий» та «Запрошуюча компанія» не можуть бути заповнені одночасно! Пункт «Запрошуючий» має бути заповнений у тому випадку, якщо запрошення підготувала фізична особа. У випадку, якщо Вас запрошує юридична особа (це стосується також і туристичних фірм), Ви заповнюєте лише пункт «Запрошуюча компанія». Заповнення обох пунктів одночасно є неможливим!  

o       у разі заповнення дитячої заяви потрібно обов’язково вказувати законного представника дитини (одного з батьків) в пункті «Законний представник»

Можливість заповнення візової заяви від руки для індивідуальної подачі залишається і надалі.

До уваги акредитованих туристичних фірм: від 10.05.2012 р. для туристичних фірм електронне заповнення візових заяв є обов’язковим! Без електронного заповнення візових заяв документи прийматися не будуть!!!

До уваги керівників спортивних груп, творчих колективів: приймання візових заяв, заповнених не в електронній формі, буде вирішуватись індивідуально за попередньою телефонною консультацією.

Консульський відділ в Києві також інформує усіх заявників, що з 24 квітня 2012 року кожен заявник після електронного заповнення візової заяви має можливість зарезервувати термін подачі візової заяви в Консульському відділі. Дії заявника під час резервування терміну подачі заяви, після електронного заповнення візової заяви, вказанні на сайті https://ezov.mzv.sk Максимальна кількість резервувань за один день, відповідно до  персональних можливостей та технічного забезпечення, складає 20 резервувань.

Можливість резервування терміну подачі візової заяви не стосується туристичних груп (тобто заяв, які подаються акредитованими туристичними фірмами), спортивних груп, груп, які бажають відвідати Словаччину з культурною метою (творчі коллективи, гуртки і т.д.), а також усіх інших груп, які повинні попередньо інформувати Консульський відділ в Києві про плановану подачу за тел. 044-234-60-07, 044-234-60-08, за допогою факсу 044-314-60-32, а також електронної адреси , !!!    

Консульський відділ Посольства Словацької Республіки в Києві попереджує усіх зацікавлених у резервуванні терміну подачі візової заяви, що резервування, з технічних та персональних причин, не є гарантією прийняття заяви в точно визначений час, обраний заявником. Дотримання графіку подачі заяв залежить від актуальної ситуації в Консульському відділі в день подачі візової заяви.

 


версія до друку |  на початок сторінки

Copyright © 2005 Посольство Словацької Республіки в Україні.
Всі права захищені. Правова інформація про користування
матеріалами сайту. Розробка та дизайн www.multistyle.org

Slovak