Посольство Словакии на Украине :: Туризм
   Туризм

меню
Новини
Словаччина
Посольство
Консульський відділ
Словаччина-Україна
Документи
Посилання
Мапа сайту
Контакти

ПОШУК

Туристичний рух є однією з найперспективніших галузей та галузь народного господарства Словаччини, що найшвидше розвиваєься. Розташування Словаччини в серці Європи на перехресті старих торгових шляхів, культурне та історичне богатство та сприятливі кліматичні умови створюють потенціал для розвитку туристичного руху в нашій країні.

Заснуваня Словацького Агентства з туристичного руху сприяє більш успішній презентації туристичного руху Словаччини на міжнародному ринку туристичного руху. Словацьке Агентство з туристичного руху було засноване Міністерством економіки СР 1 вересня 1995 року як неприбуткова організація. Його головними завданнями є сприяти розвитку туристичного руху, для досягнення мети економічного процвітання Словаччини і створення іміджу Словаччини як прекрасної країни з величезною кількістю різноманітних туристичних атракцій.

Грошова одиниця:

Грошовою одиницею Словацької Республіки є Євро. 1 Євро = 100 центів.

Платіжні інструменти:

Платіжні картки:

Кредитними картками (American Express, Diners Club, Visa and Master Card/Eurocard) тa дебетовими картками (Maestro a Visa Electron) можна користуватися для отримання готівки з банкоматів усіх великих банків (VÚB, Tatrabanka, Slovenská Sporiteľňa) та для здійснення платежів у більшості словацьких готелів, ресторанів, торгових центрах та на автозаправках.

Дорожні чеки:
Thomas Cook, American Express a Visa приймаються у всіх великих банках (VÚB, Tatrabanka, Slovenská Sporiteľňa) тa пунктах обміну валют.

Готівка:
Ввіз та вивіз словацької і іноземної готівки дозволений в еквіваленті 5 000 Євро. Уся сума готівки має бути задекларована.

Витяг з митних правил:

При в’їзді у Словацьку Республіку дозволяється ввозити без сплати мита (на одну особу):

Тютюнових виробів - 200 цигарок, або  50 сигар, або 250 г тютюну чи комбінація у 
                                     відповідній кількості.
Горілчаних виробів - 1 liter, вина - 2 літри.
Бензину – запасна каністра, не більше 10 літрів
Парфумів: 50 мл
Парфумованої води, одеколону: 250 мл
Подарунків та товарів - на суму не більш ніж 175 Євро.
Домашні тварини ввозяться з відповідним ветеринарним сертифікатом.
Зброя – із відповідним супроводжуючим дозволом.

При виїзді із Словацької Республіки діють ті ж самі обмеження, що й при в’їзді.  Предмети, що становлять мистецьку або історичну цінність, - підлягають ліцензуванню та оплаті мита.

Проживання: 

В Словаччині існує більше 1800 закладів, які надають готельні послуги (hotel guide). 375 з них – це готелі, і з кожним роком збільшується кількість готельних послуг, що надаються в приватному секторі. Класифікація готелів – за міжнародними стандартами – від 1 до 5 зірок, залежно від комфортності проживання та рівня сервісу. Поселення туристів можна також здійснити і в приватному секторі, в пансіонатах, гуртожитках, кемпінгах.

 

 


версія до друку |  на початок сторінки

Copyright © 2005 Посольство Словацької Республіки в Україні.
Всі права захищені. Правова інформація про
матеріалами сайту. Розробка та дизайн

Slovak